• 2

 

Про ЦНАП

З метою забезпечення відкритості та доступності інформації щодо порядку надання адміністративних послуг, на виконання  Закону України «Про адміністративні послуги» у м. Новогродівка створено Центр надання адміністративних послуг

Рішенням  Новогродівської міської ради від 09.08.2013 №6/28-13 «Про створення  Центру надання адміністративних послуг у місті Новогродівка»  створено Центр надання адміністративних послуг (далі-Центр) як постійно діючий робочий орган при Новогродівській міській раді. В своїй роботі Центр керується Примірним положенням про центр надання адміністративних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 та примірним регламентом центру надання адміністративних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №588.

Офіційне відкриття  центру відбулось 25.12.2013.

Робота ЦНАП будується на принципах:

- верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначенності;

- рівності перед законом;

- відкритості та прозорості;

- оперативності та своєчасності;

- доступності інформації про надання адміністративних послуг;

- захищеності персональних даних;

- раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що     вимагаються для отримання адміністративних послуг;

- неупередженості та справедливості;

- доступності та зручності для суб’єктів звернень.

Основним завданням Центру є :

1.     Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень.

2.     Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3.     Поліпшення адміністративної послуги за принципами доступності та зручності для суб’єкта звернення.

4.     Надання суб'єктам звернень вичерпної інформації та консультацій про вимоги та порядок надання адміністративних послуг  та документів дозвільного характеру, що надаються через адміністраторів та державного реєстратора.

5.     Прийняття від суб'єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб'єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

6.     Здійснення контролю за додержанням суб'єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо надсилати на електронну адресу або за телефоном. Ваші побажання будуть узагальнені і обов’язково враховані в подальшій роботі.