• 2

 

Опис послуги:

Вичерпний перелік документів, які необхідно надати для отримання послуги:

Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969); документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

У разі подання запиту представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження.

Заявник пред'являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання

Суб’єкт надання:

Відділ державної реєстрації Новогродівської міської ради

Вартість

в паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. в електронній формі справляється плата в розмірі 75 відсотків плати, встановленої за надання витягу в паперовій формі.

Місце надання

ЦНАП

Строк надання

Протягом 24 годин

Номер послуги

84

Необхідні документи:

Завантажити - VDR-Zayava-vid-vit-z-EDR.doc