• 2

 

Опис послуги:

Вичерпний перелік документів, які необхідно надати для отримання послуги:

Погодження місця розташування ТС.

1. Заява;

2. Графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування ТС, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів ТС з прив'язкою до місцевості;

3. Реквізити замовника (найменування, П.І.Б., адреса, контактна інформація) (згідно п. 2.3 Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності)

4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців.

5. Копія державного акту на право власності на земельну ділянку, право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди (за наявності)

Оформлення паспорту прив’язки ТС ;

1. Заява;

2 Схема розміщення ТС

3. Ескізи фасадів тимчасових споруд у кольорі М 1:50 (для стаціонарних тимчасових споруд), виготовлені суб'єктом господарювання, що має ліцензію на виконання проектних робіт, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат.

4. технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

5. Копія державного акту на право власності на земельну ділянку державного акту на право постійного користування земельною ділянкою або договору оренди;

6. Паспорт громадянина України та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

7.Довідку з Фінансового управління про відсутність заборгованості.

Суб’єкт надання:

Відділ архітектури, містобудування і земельних відносин

Вартість

Безкоштовно

Місце надання

ЦНАП

Строк надання

15 робочих днів (або на першому засіданні міської ради)

Номер послуги

3.29.