У В А Г А

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр). Враховуючи складність процесу впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, а саме проведення міграції даних – ці роботи триватимуть близько тижня. Таким чином, починаючи з 18.00 7 серпня 2020 до 16 серпня 2020 не будуть працювати: - Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (повне відключення); - портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення); - обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення); - сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення); - сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення); - «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР); - публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних. Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».