Кількість послуг які надає ЦНАП збільшується

Згідно рішення Новогродівської міської ради від 25.10.2019 №7/59-4 в перелік адміністративних послуг включено наступні послуги:

1. Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

2. Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

3. Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов’язань від імені підопічного; укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; укладення договорів щодо іншого цінного майна; управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа; передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, за договором в управління іншій особі.

4. Видача дозволу піклувальнику для надання згоди підопічній повнолітній особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочину щодо: відмови від майнових прав підопічного; видання письмових зобов’язань від імені підопічного; укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; укладення договорів щодо іншого цінного майна.

5. Надання державної допомоги при народженні дитини.

6. Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.

7. Видача довідки про отримання (неотримання) соціальної допомоги

8. Повідомна реєстрація колективних договорів.

9. Видача посвідчення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

10. Видача посвідчення ветерана праці

11. Надання державної допомоги при усиновленні дитини

12. Надання державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

13. Призначення одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю

14. Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива