Що треба знати перед тим, як зареєструватися в електронній черзі

Перед тим, як зареєструватися на електронну чергу огляньте ваші документи: якщо паспорт громадянина України виданий на тимчасово окупованій території в будь який період, а також місце проживання зареєстроване на тимчасово окупованій території, Вам необхідно спочатку звернутися за консультацією до адміністратора. ЦНАП не уповноважено для ідентифікації осіб з тимчасово окупованих територій, тому таких суб’єктів звернення буде приймати Міграційна служба.

Попередня реєстрація на електронну чергу через сайт ЦНАП здійснюється лише для послуг міграційної служби.

Будьте уважні обираючи дату реєтрації: у системі не завжди блокуються святкові вихідні.

Якщо Ваш паспорт громадянина України непридатний для подальшого використання, адміністратор ЦНАП не оформить Вам паспорт для виїзду за кордон.

Для оформлення паспорту громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон необхідно мати при собі оригінали всіх документів.

Щоб уникнути відмови в оформленні паспорта необхідно з’явитися до ЦНАП з повним пакетом документів для консультації за 2 робочі дні до запису.

По он-лайн черзі на оформлення паспорта приходить саме та людина, що зареєстрована, в жодному разі не можна передавати свою чергу стороннім особам. Якщо Ви не з’явилися протягом 5 хвилин. Ваша черга зникає і адміністратор розпочинає прийом наступної особи.

Якщо ви не зможете з’явитися для оформлення паспорту за зареєстрованою он-лайн чергою, обов’язково повідомте про це адміністратора, якомога раніше.