Засідання робочої групи

18.07.2019 відбулося засідання робочої групи для реалізації Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення» Програми «U-LEАD з Європою» в м.Новогродівка. Було обговорено Концепцію модернізації ЦНАП та складено план заходів щодо її виконання.

Що треба знати перед тим, як зареєструватися в електронній черзі

Перед тим, як зареєструватися на електронну чергу огляньте ваші документи: якщо паспорт громадянина України виданий на тимчасово окупованій території в будь який період, а також місце проживання зареєстроване на тимчасово окупованій території, Вам необхідно спочатку звернутися за консультацією до адміністратора. ЦНАП не уповноважено для ідентифікації осіб з тимчасово окупованих територій, тому таких суб’єктів звернення буде приймати Міграційна служба.

Попередня реєстрація на електронну чергу через сайт ЦНАП здійснюється лише для послуг міграційної служби.

Будьте уважні обираючи дату реєтрації: у системі не завжди блокуються святкові вихідні.

Якщо Ваш паспорт громадянина України непридатний для подальшого використання, адміністратор ЦНАП не оформить Вам паспорт для виїзду за кордон.

Для оформлення паспорту громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон необхідно мати при собі оригінали всіх документів.

Щоб уникнути відмови в оформленні паспорта необхідно з’явитися до ЦНАП з повним пакетом документів для консультації за 2 робочі дні до запису.

По он-лайн черзі на оформлення паспорта приходить саме та людина, що зареєстрована, в жодному разі не можна передавати свою чергу стороннім особам. Якщо Ви не з’явилися протягом 5 хвилин. Ваша черга зникає і адміністратор розпочинає прийом наступної особи.

Якщо ви не зможете з’явитися для оформлення паспорту за зареєстрованою он-лайн чергою, обов’язково повідомте про це адміністратора, якомога раніше.

З 1 липня 2019року зміниться вартість оформлення біометричних документів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 року №371 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 р. №770» з 1 липня 2019 року суми адміністративного збору послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон складатимуть:

• 1.При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн(126 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 279 грн. .

• 2.При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 471 грн. (252 грн вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 366 грн.

• 3.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) – 682 грн.( 352 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), раніше 557,32 грн.

• 4.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 7 робочих) – 1034 грн . (704 грн вартість адмінпослуги та 330 грн вартість бланка), раніше 810,32 грн.

Тепер можливо оформити паспорт в Новогродівці

Центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка з 15 квітня 2019 року розпочинає в тестовому режимі прийом документів та видачу паспортів громадянина України у формі ID картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Прийом громадян у ЦНАП для оформлення паспортних документів проводиться в порядку попереднього запису, після проведення консультації з адміністратором. Ознайомитися з необхідним переліком документів для отримання адміністративних послуг Державної міграційної служби можна на сайті Центру надання адміністративних послуг (https: cnap.novogrodovka-rada.gov.ua) в розділі «Послуги».

Зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

Місто Новогродівка в серпні 2018 року прийняло участь у другому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». І у вересні нам було оголошено результати. Наше місто також стало переможцем і отримало статус учасника програми.

Продовжити

Новогродівський міський центр зайнятості надає консультації у ЦНАП

Новогродівський міський центр зайнятості, відповідно до укладеної угоди про співпрацю, впровадив щотижневе відвідування ЦНАП з метою надання адресної допомоги. Консультування відвідувачів Центру надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради проводиться з метою оперативного сприяння зайнятості населення, інформування про новітні підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості, започаткуванні власної справи тощо.

Під час консультаційного прийому висвітлювалась інформація про основні види соціальних послуг служби зайнятості, зокрема сприяння у працевлаштуванні, порядок нарахування допомоги по безробіттю, наявні вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, можливості надання консультацій та правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи.