28 травня буде відкрито запис на електронну чергу

28.05.2019 розпочне роботу електронна черга на сайті ЦНАП. За допомогою електронної черги буде можливо здійснити запис на чергу до ЦНАП м.Новогродівка для оформлення паспорта громадянина України з Безконтактним електронним носієм та оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Тепер можливо оформити паспорт в Новогродівці

Центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка з 15 квітня 2019 року розпочинає в тестовому режимі прийом документів та видачу паспортів громадянина України у формі ID картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Прийом громадян у ЦНАП для оформлення паспортних документів проводиться в порядку попереднього запису, після проведення консультації з адміністратором. Ознайомитися з необхідним переліком документів для отримання адміністративних послуг Державної міграційної служби можна на сайті Центру надання адміністративних послуг (https: cnap.novogrodovka-rada.gov.ua) в розділі «Послуги».

Зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

Місто Новогродівка в серпні 2018 року прийняло участь у другому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». І у вересні нам було оголошено результати. Наше місто також стало переможцем і отримало статус учасника програми.

Продовжити

Новогродівський міський центр зайнятості надає консультації у ЦНАП

Новогродівський міський центр зайнятості, відповідно до укладеної угоди про співпрацю, впровадив щотижневе відвідування ЦНАП з метою надання адресної допомоги. Консультування відвідувачів Центру надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради проводиться з метою оперативного сприяння зайнятості населення, інформування про новітні підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості, започаткуванні власної справи тощо.

Під час консультаційного прийому висвітлювалась інформація про основні види соціальних послуг служби зайнятості, зокрема сприяння у працевлаштуванні, порядок нарахування допомоги по безробіттю, наявні вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, можливості надання консультацій та правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи.

Здійснюється оплата картками

03.05.2018 в Центрі надання адміністративних послуг почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за надання адміністративних послуг картками платіжних систем VISA та Mastercard. Комісія з прийому платежів з використанням платіжних карт складає 2% від суми платежу, але не менше 5 гривень

Фонд соціального страхування надає консультації у ЦНАП

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради щотиждня в середу з 8.00 до 15.00год. спеціалістами Новогродівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області :

- надаються консультації для потерпілих на виробництві та страхувальників щодо законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- приймаються замовлення на видачу довідок;

- приймаються звіти від страхувальників;

- надається перелік документів, необхідний для призначення страхових виплат.