Зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

Місто Новогродівка в серпні 2018 року прийняло участь у другому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». І у вересні нам було оголошено результати. Наше місто також стало переможцем і отримало статус учасника програми.

Продовжити

Новогродівський міський центр зайнятості надає консультації у ЦНАП

Новогродівський міський центр зайнятості, відповідно до укладеної угоди про співпрацю, впровадив щотижневе відвідування ЦНАП з метою надання адресної допомоги. Консультування відвідувачів Центру надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради проводиться з метою оперативного сприяння зайнятості населення, інформування про новітні підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості, започаткуванні власної справи тощо.

Під час консультаційного прийому висвітлювалась інформація про основні види соціальних послуг служби зайнятості, зокрема сприяння у працевлаштуванні, порядок нарахування допомоги по безробіттю, наявні вакансії, електронні сервіси служби зайнятості, можливості надання консультацій та правової допомоги з питань працевлаштування або звільнення з роботи.

Здійснюється оплата картками

03.05.2018 в Центрі надання адміністративних послуг почали працювати платіжні термінали для здійснення безготівкової оплати за надання адміністративних послуг картками платіжних систем VISA та Mastercard. Комісія з прийому платежів з використанням платіжних карт складає 2% від суми платежу, але не менше 5 гривень

Фонд соціального страхування надає консультації у ЦНАП

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Новогродівської міської ради щотиждня в середу з 8.00 до 15.00год. спеціалістами Новогродівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області :

- надаються консультації для потерпілих на виробництві та страхувальників щодо законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

- приймаються замовлення на видачу довідок;

- приймаються звіти від страхувальників;

- надається перелік документів, необхідний для призначення страхових виплат.