Співпраця з Новогродівським міським центром зайнятості

З метою всебічного інформування населення міста, в рамках співпраці Новогродівського міського центру зайнятості та Центру надання адміністративних послуг провідним юрисконсультом центру зайнятості щовівторка надаються консультації та правова допомога з питань працевлаштування або звільнення з роботи.

Відвідувачі отримують інформацію щодо стану ринку праці міста, наявних вакансій, щодо можливостей служби зайнятості у сприянні започаткуванню власної справи, інноваційних підходів в обслуговуванні клієнтів, електронних сервісів служби зайнятості, можливостей професійного навчання зареєстрованих безробітних за направленням центру зайнятості.

Кількість послуг які надає ЦНАП збільшується

28.11.2019 в Центрі надання адміністративних послуг проведено нараду щодо надання адміністративних послуг Новогродівського міського управління соціального захисту населення. В нараді прийняли участь адміністратори Центру, начальник та спеціалісти Новогродівського міського управління соціального захисту населення.

Продовжити

Співпраця Новогродівської міської ради та Програми «U-LEAD з Європою» продовжується

1-2 листопада 2019 року в м. Луцьк адміністратори Центру надання адміністративних послуг, спеціалісти Новогродівської міської ради, начальник Новогродівського міського УСЗН прийняли участь у навчальних тренінгах в рамках 5 модулю Програми «U-LEAD з Європою».

Продовжити

Навчання адміністраторів за участю тренерів Програми «U-LEAD з Європою»

23-24 жовтня у м. Костянтинівка за участю тренерів Програми «U-LEAD з Європою»: Оленою Ставицькою та Оленою Лісовською для адміністраторів ЦНАП було проведено тренінг « Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг. Гендерний аспект». Учасники тренінгу навчились працювати із конфліктними відвідувачами та надавати послуги ЦНАП з дотриманням та розумінням умов гендерної рівності .

28-29 жовтня експерт із комунікацій Світлана Кісільва провела тренінг для працівників ЦНАП та міської ради із інформування та залучення населення до роботи ЦНАП та міської ради в рамках Програми « U-LEAD з Європою». Учасники навчились, як визначати пріоритети для інформування населення, ефективно використовувати канали та інструменти інформування населення.

Продовжити

Школярі відвідали Центр надання адміністративних послуг у м.Новогродівка

17 жовтня 2019 року учні 8-го класу Новогродівської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 9 відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Новогродівка.

Метою екскурсії, яка була організована фахівцями Новогродівського міського центру зайнятості, є ознайомлення майбутніх суб'єктів звернень з адміністративними послугами які надає Центр.

Хлопці та дівчата змогли ознайомитись та отримати консультації з таких питань:

- реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

- оформлення паспорта громадянина України, закордонного паспорта;

- реєстрація бізнесу.

Сподіваємось, що данна екскурсія, допоможе нашим дітям бути більше обізнаними та підготовленними до дорослого життя.

Участь у тренінгах під керівництвом тренерів Програми «U-LEAD з Європою»

2-3 жовтня 2019 під керівництвом тренерів Програми «U-LEAD з Європою» у м.Костянтинівка Донецької області було проведено 4-й модуль тренінгів для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг (м.Новогродівка, м.Часів Яр,Шахівська ОТГ)

Тема тренінгу: "Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центру надання адміністративних послуг. Гендерний аспект".

7-9 жовтня 2019 року в рамках Другої фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою" проведено тренінги у рамках 1-3 модулів навчальної програми в Центрі надання адміністративних послуг. Мета модулів - мотивація посадових осіб місцевого самоврядування до створення належного ЦНАП.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

- роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг;

- адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання;

- порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Засідання робочої групи

18.07.2019 відбулося засідання робочої групи для реалізації Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення» Програми «U-LEАD з Європою» в м.Новогродівка. Було обговорено Концепцію модернізації ЦНАП та складено план заходів щодо її виконання.