Інформації про кінцевих бенефіціарних власників громадських об’єднань

Громадські об’єднання, зареєстровані до 11 липня 2021 року, мають подати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяців, а саме:

– заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування – форма 4. Актуальна форма зазначеної заяви затверджена наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3268/5 "Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за № 1500/29630, зі змінами відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 16 вересня 2020 року № 3205/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 вересня 2020 року за № 908/3519;

Продовжити

Проведено прийом громадян Галицинівського старостинського округу

01.04.2021 адміністраторами Центру надання адміністративних послуг проведено прийом громадян Галицинівського старостинського округу.Суб'єктами звернення подано пакет документів на отримання адміністративних послуг з питань земельних відносин.

Прийом громадян Михайлівського старостинського округу

30.03.2021 р. адміністраторами Центру надання адміністративних послуг проведено прийом громадян Михайлівського старостинського округу. Надано консультації з питань оформлення та видачі паспорта громадянина України, довідки про реєстрацію місця проживання та надано роз'яснення щодо реєстрації нерухомого майна.

З 1 січня 2021 року змінилася вартість оформлення біометричних документів

Наказом Державної міграційної служби України від 29.12.2020 № 229, який набрав чинності 01.01.2021 року, внесено зміни до Класифікатора бланків документів та Класифікатора адміністративного збору, що включає вартість адміністративної послуги та вартість бланка документа.

• 1.При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 363 грн. .

• 2.При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів) – 489 грн.

• 3.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) – 694 грн.

• 4.При оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон (до 7 робочих) – 1046 грн.

Он-лайн будинок юстиції для створення громадських об’єднань

Проект Міністерства юстиції України "Он-лайн будинок юстиції" забезпечує можливість отримання певних послуг без контакту з представниками влади в електронному режимі, для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

До таких послуг відноситься, в тому числі, державна реєстрація створення громадського об’єднання зі статусом юридичної особи, яка здійснюється через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Для того, щоб створити та зареєструвати громадську організацію за допомогою цього сервісу, є можливість подати документи для попереднього розгляду документів з державної реєстрації створення громадського об’єднання зі статусом юридичної особи або для державної реєстрації створення громадського об’єднання зі статусом юридичної особи он-лайн.

Продовжити